Bărbat din Novaci, evacuat din casă, după ce și-a agresat iubita de 19 ani

politie
Polițiștii din Novaci au fost sesizați la numărul de urgență 112 asupra faptului că un bărbat în vârstă de 34 de ani și-a agresat iubita.
Din primele cercetări efectuate de polițiști la fața locului a reieșit faptul că, în timp ce se aflau la domiciliul apelantului, pe fondul consumului de alcool și a unor discuții contradictorii, bărbatul ar fi exercitat acte de violență asupra concubinei sale, de 19 ani.Victima a refuzat să fie transportată la spital pentru îngrijiri medicale.Bărbatul s-a ales cu un dosar penal pentru violență în familie și a fost emis un ordin de protecție provizoriu pe o perioadă de 5 zile, agresorului fiindu-i interzis să pătrundă în locuința acesteia și să se apropie la mai puțin de 10 metri de persoana vătămată.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:05 - Dezvăluiri explozive din lumea interlopă. Metoda prin care Gigi Becali i-ar fi păcălit pe membrii clanului Cămătaru. ”Îmi dădea 10.000 de dolari mototoliți, vechi și falși”
- 21:07 - Alertă pe șantierul autostrăzii A7, în județul Neamț. A fost descoperită o bombă de aruncător din Al Doilea Război Mondial-FOTO
- 21:02 - Copil de 7 ani, în stare gravă după ce a înghițit un capac de cariocă. Băiatul a ajuns de urgență la spital
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News














