Advertising
Bărbatul care și-a bătut crunt copilul de 2 ani a fost arestat
13 nov. 2019, 09:04

Bărbatul care și-a bătut crunt copilul de 2 ani a fost arestat
Articol scris de Scris de Fantaziu Ionut
Un copil în vârstă de doar 4 ani a fost internat în Spitalul din Motru, cu lovituri pe tot corpul.
Un copil în vârstă de doar 2 ani a fost internat în Spitalul din Motru, cu lovituri pe tot corpul. Polițiștii l-au arestat în acest caz pe tatăl copilului.
Starea micuțului a șocat personalul medical, având numeroase vânătăi și răni pe corp, dar și în zona capului.Medicii au anunțat imediat Poliția și Protecția Copilului Gorj, care anchetează cazul.Se pare că tatăl copilului, un bărbat în vârstă de 44 de ani, din Motru, ar fi cel responsabil pentru bătaia pe care a primit-o băiețelul.Agresorul va fi prezentat în fața Parchetului de pe lângă Judecătoria Motru cu propuneri legale.Copilul este în stare gravă.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:05 - Dezvăluiri explozive din lumea interlopă. Metoda prin care Gigi Becali i-ar fi păcălit pe membrii clanului Cămătaru. ”Îmi dădea 10.000 de dolari mototoliți, vechi și falși”
- 21:07 - Alertă pe șantierul autostrăzii A7, în județul Neamț. A fost descoperită o bombă de aruncător din Al Doilea Război Mondial-FOTO
- 21:02 - Copil de 7 ani, în stare gravă după ce a înghițit un capac de cariocă. Băiatul a ajuns de urgență la spital
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News














