Advertising
Încă un angajat al CEO a murit. Avea doar 46 de ani
31 oct. 2019, 10:02

rovinari
Articol scris de Scris de Breazu sorin
Seria neagră a deceselor în rândul muncitorilor de la Complexul Energetic Oltenia continuă.
Ion Badea, 46 de ani, angajat la Termocentrala Rovinari a murit la spital, la o zi după ce i s-a făcut rău. Numărul angajaților de la Complexul Energetic Oltenia care au murit, în jurul vârstei de 50 de ani în 2019 este deja de ordinul zecilor.În urmă cu câteva săptămâni, un alt muncitor, Daniel Licărete, de la Cariera Jilț Nord, a murit. Avea tot 46 de ani.CEO are 13 mii de salariați, 8.000 dintre ei fiind încadrați în condiții deosebite de muncă.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:05 - Dezvăluiri explozive din lumea interlopă. Metoda prin care Gigi Becali i-ar fi păcălit pe membrii clanului Cămătaru. ”Îmi dădea 10.000 de dolari mototoliți, vechi și falși”
- 21:07 - Alertă pe șantierul autostrăzii A7, în județul Neamț. A fost descoperită o bombă de aruncător din Al Doilea Război Mondial-FOTO
- 21:02 - Copil de 7 ani, în stare gravă după ce a înghițit un capac de cariocă. Băiatul a ajuns de urgență la spital
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News














