Advertising
O camionetă a luat foc în mers, pe Dealul Bujorăscu, între Târgu Jiu şi Motru
26 aug. 2020, 09:25

O camionetă a luat foc în mers, pe Dealul Bujorăscu, între Târgu Jiu şi Motru
Articol scris de Scris de Ionut Jifcu
Autovehiculul a ars în întregime
O autoutilitară a fost cuprinsă de un incendiu, marţi seara, pe drumul naţional DN 67 D, pe Dealul Bujorăscu, în timp ce se deplasa dinspre Motru către Târgu Jiu.
Autovehiculul a ars în întregime.
"În cursul zilei de ieri, autovehicul în timp ce se deplasa pe DN 67 D din direcția Motru către Târgu Jiu ar fi luat foc că urmare a unei defecțiuni tehnice. Nu au fost înregistrate victime, doar pagube materiale", a declarat purtătorul de cuvânt al IPJ Gorj, Victor Ţuhaşu.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:05 - Dezvăluiri explozive din lumea interlopă. Metoda prin care Gigi Becali i-ar fi păcălit pe membrii clanului Cămătaru. ”Îmi dădea 10.000 de dolari mototoliți, vechi și falși”
- 21:07 - Alertă pe șantierul autostrăzii A7, în județul Neamț. A fost descoperită o bombă de aruncător din Al Doilea Război Mondial-FOTO
- 21:02 - Copil de 7 ani, în stare gravă după ce a înghițit un capac de cariocă. Băiatul a ajuns de urgență la spital
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News














