Advertising
O femeie a născut pe trotuar, la Urziceni, după ce un spital a refuzat-o

O femeie a născut pe trotuar, la Urziceni, după ce un spital a refuzat-o
Scris de Realitatea de Gorj Publicat: 31 iul. 2023, 15:33
Situație halucinantă la Urziceni unde o femeie a născut chiar pe trotuar, lângă spital, asistată de medicii de pe o ambulanță
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
- 10:00Ana Maria Păcuraru: Kaja Kallas a numit 33 de noi ambasadori europeni. România are zero reprezentanți pe listă
- 08:40ȘOC pe piața tech! Apple scumpește MacBook și iPad după explozia costurilor la memorii: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Gorj și pe Google News


























